Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
Instruktorzy

Kasia Pieńkos
Założycielka Fitness Centrum Pasja ( 2004 r), mgr Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa, absolwentka podyplomowych studiów Joga i Relaksacja na wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie, Instruktor fitness od 2001 r, Instruktor Reebok Pilates, Instruktor TMT, Instruktor zajęć dla kobiet w ciąży, Instruktor Reebok Step , Reebok Body Ball , Reebok Flexible Strength ( Fitness Joga). Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness, warsztatów i szkoleń w najlepszych szkołach fitness. Ukończyła dodatkowe szkolenia m.in: MAT I MAT II Pilates, Pilates Equipment ( taśmy, piłki, rollery, circle) , Pilates Reformer i Wunda Chair oraz,: Step, Stretching , Zdrowy Kręgosłup. Ovo Ball, Trening Funkcjonalny , Trening Interwałowy IFFA i Reebok University. Stale podnosi swoje zawodowe kwalifikacje. Prawdziwa pasjonatka zajęć fitness  a w szczególności zajęć które podnoszą świadomość ciała i umysłu ( z ukierunkowaniem na profilaktykę i terapię m.in wad kręgosłupa)  w tym ulubionych form: Zdrowy Kręgosłup, Pilates i Hatha Joga.

Marzena
Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ukończyła liczne dodatkowe szkolenia w najbardziej prestiżowych szkołąch fitness w Polsce:w tym między innymi w Reebok University – Pilates, Balance Pilates, Reebok Total Body, Martial Arts, Reebok Cross Training,  w IFFA: Step I, Pofesional Step IFFA Wzmacnianie, Power Dumbell ( Sztanga),Dance Aerobic oraz Funkcjonal Training. Marzenka stale rozwija swój warsztat instruktorski u doświadczonych szkoleniowców, a także uczestnicząc w licznych konwencjach i międzynarodowych warsztatach szkoleniowych fitness. Dodatkowo jest wykwalifikowanym dietetykiem a swoją wiedzę pogłębia na  szkoleniach dietetycznych takich jak: Dietetyka i suplementacja, I i II, Dietetyka kliniczna, Dietetyka kliniczna w sporcie. W swojej pracy najbardziej ceni i zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę, jakość i bezpieczeństwo zajęć. Jest prawdziwą pasjonatką sportu amatorskiego oraz wszelkich form aktywności ruchowej. Uwielbia biegi, piłkę siatkową , sztuki walki, żeglarstwo. Marzenka jest bardzo ciepłą i żywiołową osobą o dużym temperamencie!!! Jej lekcje to naprawdę profesjonalne, intensywne treningi z dużą dawką pozytywnej energii !!!

Bożenka
Wspaniała instruktorka i wielka miłośniczka fitnessu. Uwielbia ruch, bo ruch to życie!!! Jej wrodzony optymizm potrafi zmotywować do naprawdę ciężkiej pracy, a największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie i uśmiech klientów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych warsztatach, konwencjach fitness i szkoleniach min: ( IFFA Licencja B i C, OM Basic Step, OM Fitness Fight Kick, Reebok Step I , II , Reebok Master Step, IFFA Step Special, Pilates Maty I,Stretching,Zdrowy Kręgosłup, Advaced&Functional Workout,Aktywny senior, IFFA Ovoball, Forma w Ciąży, Fit Ball, i wiele, innych). Bożenka uwielbia step – jako fantastyczne narzędzie pracy często wykorzystuje je na swoich treningach Przepis na zajęcia wg Bożenki: 1.Praca – niemierzalna – najlepiej dać z siebie wszystko!!! 2. Min.3 szklanki wody i więcej … 3.Duża dawka uśmiechu 4.Szczypta zawziętości 5.Odrobina potu i lekcja gotowa !!!

Ania
Z wykształcenia jest historykiem sztuki, obecnie doktorantką na UKSW w Warszawie, posiada uprawnienia pedagogiczne. Obok sztuki jej ogromną pasją jest sport oraz wszelkie formy rekreacji ruchowej, dlatego ukończyła również Dziennikarstwo Sportowe w warszawskiej AWF, a w roku 2011 zdobyła kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć Pilates, ukończone szkolenia: Pilates, głęboka stabilizacja kręgosłupa, Reebok Balance Pilates, Szkoła Kręgosłupa (szkolenie z metodyki zajęć zdrowego kręgosłupa). Ponadto jest instruktorem zajęć TMT (Total Muscle Training). W czasie wolnym uwielbia jeździć na łyżwach, jest ogromną fanką łyżwiarstwa figurowego, które łączy w sobie jej największe pasje: sztukę i sport. Zajęcia Ani są prowadzone w przemiłej atmosferze, zawsze na najwyższym poziomie i z ogromnym zaangażowaniem!!!

Ola
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jej pasją jest crossfit, karate tradycyjne i fitness. Ulubiona forma zajęć to wzmacnianie. Ola to wszechstronnie wyszkolona instruktorka fitness: TMT, Wzmacnianie, Pilates, Sztangi oraz Instruktorka Zumby. Z karate jest związana już od 15 lat !!! Aktualnie w kadrze narodowej seniorów. Jest wielokrotną reprezentantką naszego kraju na arenie międzynarodowej. Największe sukcesy Oli:  Mistrzyni Świata 2014 ( Genewa), wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy ( 2015) ,,Sport to całe moje życie, zawsze wkładam 100% zaangażowania i serca w to co robię. Lubię dawać ludziom dużo pozytywnej energii i uśmiechu:) ”
Jeśli lubisz porządnie poćwiczyć i wyjść z zajęć z ogromną satysfakcją i motywacją na następny trening to serdecznie zapraszamy do Oli na fenomenalne treningi !!!

Gosia

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalność Gimnastyka Korekcyjno-Kompensacyjna. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ukończyła także liczne szkolenia z zakresu Pilates Balance, Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior. Nadal rozwija swój warsztat instruktorski u doświadczonych szkoleniowców uczestnicząc w licznych konwencjach i warsztatach fitness. Posiada certyfikat z biomasażu i rehabilitacji. W swojej pracy najbardziej ceni profesjonalizm, zaangażowanie, jakość i bezpieczeństwo. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Zaraża pozytywną energią i śmiechem. Jest pasjonatką sportów amatorskich. Uwielbia jazdę na rowerze, szaleństwo na łyżwach oraz grę w piłkę siatkową i koszykową. Kocha zwierzęta oraz kontakt z ludźmi.

Marta

Doświadczona nauczycielka Jogi. Posiada uprawnienia państwowe Ministra Sportu i Turystyki do prowadzenia Jogi, ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness Ćwiczenia  Psychofizyczne-JOGA pod kierunkiem prof.Szopy. Posiada certyfikat dyplomowanego nauczyciela Jogi Iyengara w stopniu Intermediate Junior II( Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara PSJI, którego jest członkiem ). Swoją jogiczną drogę rozpoczęła u boku Romka Grzeszykowskiego, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą Iyengara w Polsce.Cały czas z pasją kontynuuje swoje kształcenie biorąc udział w licznych warsztatach organizowanych przez znakomitych nauczycieli jogi z Polski i zagranicy. Serdecznie zapraszamy na Jogę Kręgosłupa do Marty w piątki do klubu w Piastowie.

Dorota
Instruktor fitness z wieloletnim stażem i bardzo bogatym doświadczeniem. Absolwentka AWF oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Miłością do sportu zaraziła się od najmłodszych lat uprawiając akrobatykę sportową. Swój warsztat pracy doskonaliła w wielu renomowanych szkołach fitness (m.in.: REEBOK UNIVERSITY, OPEN MIND, IFAA). Instruktor Pilates, Zdrowego Kręgosłupa, Stepu, Treningów funkcjonalnych. Legitymuje się dyplomem APF INSTRUKTOR zdobytym w prestiżowej szkole INKA SZYMAŃSKI FINTESS SCHOOL. Jest wykwalifikowanym instruktorem treningu DeepWORK. Kompilacja profesjonalizmu, zaangażowania, kreatywności oraz wysokie kwalifikacje sprawiają , że na jej zajęciach zawsze zagwarantowany jest wysoki poziom . Jej fantastyczne podejście do uczestników sprawia, że poczujecie się Państwo bardzo swobodnie a zarazem będziecie mieli pewność ,że jesteście w dobrych „rękach”. Na zajęciach spotkacie się z wyjątkową atmosferą, pełną pozytywnych wibracji.

Ula
Ula pomimo młodego wieku jest już instruktorką: Zumba Fitness, Zumba Kids, Zumba Kids Jr, Aqua Zumba oraz Salsation. Pierwszy kurs ukończyła w wieku 15 lat. Niesamowicie wesoła i energiczna dziewczyna. Na jej zajęcia uczęszczają zarówno starsi jak i młodsi. Co weekend bierze udział w konwencjach fitness.Cały czas pogłębia swoją wiedzę. Kolejnym przystankiem był kurs PILOXING SSP, jest obecnie jedyną instruktorką tego fantastycznego programu zajęć w obrębie 50 km!!!. Nie straszne jej kilometry, dla zdobycia nowych umiejętności pojedzie aż na koniec świata. Kocha to co robi, pasję i zaangażowanie w pracę widać na jej każdych zajęciach. Zapraszamy do Uli na zajęcia Piloxing już od stycznia w każdy czwartek o godz 21.10.

Martyna
( wizytówka w trakcie realizacji )

Wiola

 ( wizytówka w trakcie realizacji)