Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
Instruktorzy

Katarzyna Pieńkos
Witaj – nazywam się Kasia i jestem założycielką butikowego klubu Fitness Centrum Pasja ( 2004 r). Interesuję się terapią ruchem i kocham pracę z ludźmi. Od ponad 18 lat prowadzę zajęcia fitness i nieustannie dokształcam się w tym kierunku  . Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Z wykształcenia jestem między innymi :mgr Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa, absolwentką podyplomowych studiów Joga i Relaksacja na wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie, Instruktorką fitness od 2001 r, Instruktorką  Pilates,  nauczycielką JOGI, licencjonowany Instruktor treningu BODYART ( level 2), Instruktor JOGI dla dzieci, instruktor TMT, Instruktor zajęć dla kobiet w ciąży, Instruktor Reebok Step , Reebok Body Ball , Reebok Flexible Strength ( Fitness Joga). Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness, warsztatów i szkoleń w najlepszych szkołach fitness. Ukończyłam dodatkowe szkolenia dotyczące schorzeń kręgosłupa, wad postawy, mięśni dna miednicy,  szkolenia  z zakresu rozciągnia powięzi, rollownia,  szkolenia Pilates:  m.in: MAT I MAT II Pilates, Pilates Equipment ( taśmy, piłki, rollery, circle) , Pilates Reformer i Wunda Chair oraz,: Step, Stretching , Stretching Powięzi, Zdrowy Kręgosłup. Ovo Ball, Trening Funkcjonalny , Trening Interwałowy IFFA i Reebok University, Mobility, Mięśnie Dna Miednicy, warsztaty TRE. warsztaty oddechowe Jogi , warsztaty anatomii Jogi, warsztaty i szkolenia  sprzętowe Pilates,stabilizacja , rozciąganie, zdrowe plecy. Swoją pasję do aktywności fizycznej kształtuję od dzieciństwa, dawniej byłam związana z tańcem nowoczesnym, współczesnym i towarzyskim. Stworzyłam to miejsce – kameralny klub Pasja – aby móc dzielić się  i pomagać Ci dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje i czerpię wiedzę od wielu wybitnych nauczycieli z Polski i zza granicy. Wiem że aby nauczać innych najpierw trzeba uczyć cały czas siebie samego, nieustannie się rozwijać. Założyłam w 2004 roku klub  Pasja z prawdziwej miłości do fitnessu i chęci dzielenia się swoją pasją i wiedzą z innymi ludźmi, pomaganiu im w pogłębianiu świadomości ciała i leczenia  ruchem. Obecnie najbliższe mojemu sercu są zajęcia i formy pracy które podnoszą świadomość ciała i umysłu: BODY&MIND, które wspaniale redukują stres i leczą kręgosłup:( z ukierunkowaniem na profilaktykę i terapię m.in wad kręgosłupa i pozbywaniem się zbędnych napięć z ciała i uczące prawidłowego oddechu) takie jak JOGA, BODYART, Zdrowy Kręgosłup ,Stretching, Pilates, Relaksacja. Zapraszam Cię serdecznie na zajęcia:- obejmę Cię indywidualną uwagą, nauczę świadomości ciała i metod redukcji stresu, zwrócę uwagę na prawidłowy oddech. Prowadzę zajęcia grupowe i treningi personalne. Do zobaczenia w Pasji.

Marzena Kostyk
Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej z kilkunastoletnim stażem pracy ze specjalnością fitness. Ukończyła liczne dodatkowe szkolenia w najbardziej prestiżowych szkołąch fitness w Polsce:w tym między innymi w Reebok University – Pilates, Balance Pilates, Reebok Total Body, Martial Arts, Reebok Cross Training,  w IFFA: Step I, Pofesional Step IFFA Wzmacnianie, Power Dumbell ( Sztanga),Dance Aerobic oraz Funkcjonal Training. Marzenka stale rozwija swój warsztat instruktorski u doświadczonych szkoleniowców, a także uczestnicząc w licznych konwencjach i międzynarodowych warsztatach szkoleniowych fitness. Dodatkowo jest wykwalifikowanym dietetykiem a swoją wiedzę pogłębia na  szkoleniach dietetycznych takich jak: Dietetyka i suplementacja, I i II, Dietetyka kliniczna, Dietetyka kliniczna w sporcie. W swojej pracy najbardziej ceni i zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę, jakość i bezpieczeństwo zajęć. Jest prawdziwą pasjonatką sportu amatorskiego oraz wszelkich form aktywności ruchowej. Uwielbia biegi, piłkę siatkową , sztuki walki, żeglarstwo. Marzenka jest bardzo ciepłą i żywiołową osobą o dużym temperamencie!!! Jej lekcje to naprawdę profesjonalne, intensywne treningi z dużą dawką pozytywnej energii !!!

Dorota Tracz
Instruktor fitness z wieloletnim stażem i bardzo bogatym doświadczeniem!!! Absolwentka AWF oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Miłością do sportu zaraziła się od najmłodszych lat uprawiając akrobatykę sportową. Pierwsza kobieta w Polsce która zdobyła level 2 ANIMAL FLOW !!! Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i zajęciach typu Body & Mind. Swój warsztat pracy doskonaliła w wielu renomowanych szkołach fitness (m.in.: REEBOK UNIVERSITY, OPEN MIND, IFAA). Jest dyplomowanym trenerem deepWork ,BODYART ( level 2), Pilates, International FACT instruktor, instruktor treningu funkcjonalnego na stepie Alessandro Muo ,wieloletnim dyplomowanym i doświadczonym  instruktorem zajęć: PILATES, Zdrowy Kręgosłup, Step, Treningi funkcjonalne. Legitymuje się dyplomem APF INSTRUKTOR zdobytym w prestiżowej szkole INKA SZYMAŃSKI FITNESS SCHOOL.  Jej wieloletnie doświadczenie jako instruktor fitness i nauczyciel wf wykorzystała do stworzenia autorskiego programu FITNESSINSPIRATION tworząc warsztaty, szkolenia, które mają za zadanie rozwijać umiejętności i inspirować nauczycieli wf. Kompilacja profesjonalizmu, zaangażowania, kreatywności oraz wysokie kwalifikacje sprawiają , że na jej zajęciach zawsze zagwarantowany jest wysoki poziom . Jej fantastyczne podejście do uczestników sprawia, że poczujecie się Państwo bardzo swobodnie a zarazem będziecie mieli pewność ,że jesteście w najlepszych „rękach”. Na zajęciach spotkacie się z wyjątkową atmosferą, pełną pozytywnych wibracji .

Marta Janiec

Doświadczona wieloletnia nauczycielka Jogi. Posiada uprawnienia państwowe Ministra Sportu i Turystyki do prowadzenia Jogi, ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness Ćwiczenia  Psychofizyczne-JOGA pod kierunkiem prof.Szopy. Posiada certyfikat dyplomowanego nauczyciela Jogi Iyengara w stopniu Intermediate Junior II( Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara PSJI, którego jest członkiem ). Swoją jogiczną drogę rozpoczęła u boku Romka Grzeszykowskiego, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą Iyengara w Polsce.Cały czas z pasją kontynuuje swoje kształcenie biorąc udział w licznych warsztatach organizowanych przez znakomitych nauczycieli jogi z Polski i zagranicy Szkoli się w Polsce i na świecie. Ma prawdziwy dar nauczania Jogi. Serdecznie zapraszamy na Jogę 2  do Marty w piątki o godz 20.00 ( grupa zaawansowana).

Bożena Ceret
Wspaniała instruktorka i wielka miłośniczka fitnessu. Uwielbia ruch, bo ruch to życie!!! Jej wrodzony optymizm potrafi zmotywować do naprawdę ciężkiej pracy, a największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie i uśmiech klientów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych warsztatach, konwencjach fitness i szkoleniach min: ( IFFA Licencja B i C, OM Basic Step, OM Fitness Fight Kick, Reebok Step I , II , Reebok Master Step, IFFA Step Special, Pilates Maty I,Stretching,Zdrowy Kręgosłup, Advaced&Functional Workout, Aktywny senior, IFFA Ovoball, Forma w Ciąży, Fit Ball, i wiele, innych). Obecnie rozwija swój warsztat pracy w kierunku profilaktyki wad kręgosłupa. Wspaniale prowadzi zajęcia wzmacniające, treningi funkcjonalne ale przede wszystkim  zdrowy kręgosłup Pilates i stretching. Zaprasza na swoje zajęciaPilates + zdrowy kregosłup w każdy wtorek na godz 20.15

 Martyna Szataniak

 Martyna to nasz wulkan energii i optymizmu!!!  Jest wieloletnią tancerką Zespołu Pieśni i Tańca Łódz-  sercem i duszą związana z tym zespołem już od 6 roku życia.,,Taniec ludowy to jedna z moich największych pasji,, – mówi Martyna. Swoją pasję do tańca i ruchu połączyła z pracą instruktora fitness i Zumby. Od 2009 roku jest licencjonowanym Instruktorem Fitness, od 2010 roku- Instruktorem Zumby. Uczestniczka wielu konwencji fitness, zumby i tańca w Polsce i na świecie( np. Zumba Convent w Pradze). Zajęcia Martyny to wspaniała zabawa, moc pozytywnych energii i humoru. W szczególny sposób nawiązuje kontakt z grupą i integruje uczestników. Uwielbia również Jogę, zajęcia zdrowy kręgosłup i jazdę konną ( uczestniczka zawodów, odznaka jeździecka). Obecnie Martyna chwilowo nie prowadzi zajęć Zymby. Rozwija swój warsztat pracy w kierunku zajęć typu Zdrowy kręgosłup, stretching ( rozciąganie).

Ania Jastrzębska _ Wróblewska
Z wykształcenia jest historykiem sztuki,  doktorantką na UKSW w Warszawie, posiada uprawnienia pedagogiczne. Obok sztuki jej ogromną pasją jest sport oraz wszelkie formy rekreacji ruchowej, dlatego ukończyła również Dziennikarstwo Sportowe w warszawskiej AWF, a w roku 2011 zdobyła kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć Pilates,zdrowe plecy, rozciąganie i  ukończone liczne szkolenia: Pilates na matach,Pilates z małym sprzętem, głęboka stabilizacja kręgosłupa, Reebok Balance Pilates, Szkoła Kręgosłupa (szkolenie z metodyki zajęć zdrowego kręgosłupa). Ponadto jest instruktorem zajęć TMT (Total Muscle Training)  i Speed -up. związana z naszym klubem już od wielu lat: najpierw jako stała uczestniczka zajęć a od ponad 8 lat jako instruktorka. W czasie wolnym uwielbia jeździć na łyżwach, jest ogromną fanką łyżwiarstwa figurowego, które łączy w sobie jej największe pasje: sztukę i sport. Zajęcia Ani są prowadzone w przemiłej atmosferze, zawsze na bardzo wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem !!! Zapraszamy do Ani na Pilates + stretching w piątki o godz 19.00 oraz na Zdrowyy Kręgosłup w środy godz 20.15

Wiola Szymaniak

Wiola to prawdziwa miłośniczka tańca. Odkąd pamięta taniec był jej największa pasją. Wiele lat była związana z grupą tańca nowoczesnego. Fitness stał się uzupełnieniem tanecznej pasji i dał możliwość dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi ludźmi. Prowadzi liczne warsztaty taneczne  dla kobiet, np SEXY DANCE. Jej choreografie są piękne i bardzo kobiece. Jest wspaniałą instruktorką ZUMBY: zumbatomic, zumba sentao, oraz zumba – toning oraz doświadczoną instruktorką fitness:prowadzi zajęcia step, ABT, tbc, power bar, stretching, Wiola jest od wielu lat związana z naszym klubem.  Jest  naszym tanecznym wulkanem i zaraża pozytywną energią!!!  Prowadzi grupę Zumby  we wtorki godz  21.05 oraz cyklicznie weekendowe warsztaty taneczne. Zapraszamy na taneczne lekcje !!!

Marta K.

Tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej uzyskała w prestiżowej szkole Reebok Fitness University w 2013 r. Od tamtej pory stale podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach typu Step, stretching, treningi funkcjonalne oraz prowadzi nieprzerwanie zajęcia. Jej ulubione formy zajęć to treningi wzmacniające typu Total Body Condition, Nogi Brzuch Pośladki i Step. Marta zaskoczy Twoje ciało wyzwaniami i doborem ćwiczeń. Podnosi poprzeczkę wysoko, ale dzięki temu osiągasz szybkie rezultaty wzmocnienia mięśni i spalenia zbędnego tłuszczyku. Marta mówi o sobie: “Fitness to nie tylko moje hobby, którym staram się zarazić każdego uczestnika zajęć. To przede wszystkim mój styl życia. Stale doskonale swoje umiejętności na szkoleniach, konwencjach oraz warsztatach fitness. Podczas swoich zajęć motywuję, służę wsparciem i dbam o progres oraz pomagam w osiąganiu wymarzonych rezultatów“. Prowadzi zajęcia TBC we wtorki o godz. 19:15.

Urszula Uczciwek

Ula to niezwykle wesoła i energiczna osoba która niezwykle szybko rozwija się w branży fitness jako instruktorka: Zumba Fitness, Zumba Kids, Zumba Kids Jr, Salsation, Piloxing, oraz instruktorka fitness zajęć wzmacniających .Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w maratonach Zumby, warsztatach tanecznych, najważnieszych tanecznych wydarzeniach. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się około 10 lat temu, już wtedy wiedziała że na  tej pasji nie zaprzestanie. Prowadzi fantastyczne lekcje taneczne Zumby, pełne energii, ciekawych choreografii. Na jej zajęcia przychodzą zarówno starsi jak i młodsi uczestnicy. Kocha to co robi i jej miłość do sportu widać w każdym ruchu na sali. Promuje aktywny styl życia. Zapraszamy na taneczne lekcje w piątki na godz 18.00

Patrycja Jóźwiaczuk

Absolwentka Akademii Szkolenia Trenerów we Wrocławiu. Nowy nabytek naszego klubu. Dziewczyna pełna niezmierzonych pokładów energii, uwielbiająca ludzi. Na co dzień handlowiec, wieczorami demon tańca. LATINO DANCE to jest po prostu to co kocha. Wszystkie klubowiczki zarazi uśmiechem, a spalone kalorie przy świetnej zabawie będą tylko dodatkowym atutem.