Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
Instruktorzy

Katarzyna Pieńkos
Założycielka klubu Fitness Centrum Pasja ( 2004 r), mgr Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa, absolwentka podyplomowych studiów Joga i Relaksacja na wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie, Instruktor fitness od 2001 r, Instruktor  Pilates, JOGI, licencjonowany Instruktor treningu bodyART, Instruktor JOGI dla dzieci, instruktor TMT, Instruktor zajęć dla kobiet w ciąży, Instruktor Reebok Step , Reebok Body Ball , Reebok Flexible Strength ( Fitness Joga). Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness, warsztatów i szkoleń w najlepszych szkołach fitness. Ukończyła dodatkowe szkolenia m.in: MAT I MAT II Pilates, Pilates Equipment ( taśmy, piłki, rollery, circle) , Pilates Reformer i Wunda Chair oraz,: Step, Stretching , Stretching Powięzi, Zdrowy Kręgosłup. Ovo Ball, Trening Funkcjonalny , Trening Interwałowy IFFA i Reebok University, Mobility. Mięśnie Dna Miednicy, warsztaty TRE. warsztaty Jogi. Swoją pasję do aktywności fizycznej kształtuje od dzieciństwa, dawniej związana z tańcem nowoczesnym, współczesnym i towarzyskim. Stale podnosi swoje zawodowe kwalifikacje i rozwija warsztat pracy. Zajęcia prowadzi od ponad 16 lat. Klub założyła z prawdziwej miłości do fitnessu i chęci dzielenia się swoją pasją i wiedzą z innymi ludźmi, pomaganiu im w pogłębianiu świadomości ciała i leczenia  ruchem. Prawdziwa pasjonatka zajęć fitness, a w szczególności zajęć które podnoszą świadomość ciała i umysłu: BODY&MIND ( z ukierunkowaniem na profilaktykę i terapię m.in wad kręgosłupa i pozbywaniem się zbędnych napięć z ciała). Interesuje się terapią ruchem. Jej ulubione formy zajęć to bodyART, Zdrowy Kręgosłup ,Stretching, Pilates, Joga, Relaksacja. Wszystkich swoich podopiecznych obejmuje indywidualną uwagą, uczy świadomości ciała i metod redukcji stresu. Prowadzi zajęcia grupowe i treningi personalne.

Marzena Kostyk
Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej z kilkunastoletnim stażem pracy ze specjalnością fitness. Ukończyła liczne dodatkowe szkolenia w najbardziej prestiżowych szkołąch fitness w Polsce:w tym między innymi w Reebok University – Pilates, Balance Pilates, Reebok Total Body, Martial Arts, Reebok Cross Training,  w IFFA: Step I, Pofesional Step IFFA Wzmacnianie, Power Dumbell ( Sztanga),Dance Aerobic oraz Funkcjonal Training. Marzenka stale rozwija swój warsztat instruktorski u doświadczonych szkoleniowców, a także uczestnicząc w licznych konwencjach i międzynarodowych warsztatach szkoleniowych fitness. Dodatkowo jest wykwalifikowanym dietetykiem a swoją wiedzę pogłębia na  szkoleniach dietetycznych takich jak: Dietetyka i suplementacja, I i II, Dietetyka kliniczna, Dietetyka kliniczna w sporcie. W swojej pracy najbardziej ceni i zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę, jakość i bezpieczeństwo zajęć. Jest prawdziwą pasjonatką sportu amatorskiego oraz wszelkich form aktywności ruchowej. Uwielbia biegi, piłkę siatkową , sztuki walki, żeglarstwo. Marzenka jest bardzo ciepłą i żywiołową osobą o dużym temperamencie!!! Jej lekcje to naprawdę profesjonalne, intensywne treningi z dużą dawką pozytywnej energii !!!

Dorota Tracz
Instruktor fitness z wieloletnim stażem i bardzo bogatym doświadczeniem!!! Absolwentka AWF oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Miłością do sportu zaraziła się od najmłodszych lat uprawiając akrobatykę sportową. Pierwsza kobieta w Polsce która zdobyła level 2 ANIMAL FLOW !!! Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i zajęciach typu Body & Mind. Swój warsztat pracy doskonaliła w wielu renomowanych szkołach fitness (m.in.: REEBOK UNIVERSITY, OPEN MIND, IFAA). Jest dyplomowanym trenerem deepWork ,bodyART, Pilates, International FACT instruktor, instruktor treningu funkcjonalnego na stepie Alessandro Muo ,wieloletnim dyplomowanym i doświadczonym  instruktorem zajęć: PILATES, Zdrowey Kręgosłup, Step, Treningi funkcjonalne. Legitymuje się dyplomem APF INSTRUKTOR zdobytym w prestiżowej szkole INKA SZYMAŃSKI FITNESS SCHOOL.  Jej wieloletnie doświadczenie jako instruktor fitness i nauczyciel wf wykorzystała do stworzenia autorskiego programu FITNESSINSPIRATION tworząc warsztaty, szkolenia, które mają za zadanie rozwijać umiejętności i inspirować nauczycieli wf. Kompilacja profesjonalizmu, zaangażowania, kreatywności oraz wysokie kwalifikacje sprawiają , że na jej zajęciach zawsze zagwarantowany jest wysoki poziom . Jej fantastyczne podejście do uczestników sprawia, że poczujecie się Państwo bardzo swobodnie a zarazem będziecie mieli pewność ,że jesteście w dobrych „rękach”. Na zajęciach spotkacie się z wyjątkową atmosferą, pełną pozytywnych wibracji.

Marta Janiec

Doświadczona wieloletnia nauczycielka Jogi. Posiada uprawnienia państwowe Ministra Sportu i Turystyki do prowadzenia Jogi, ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness Ćwiczenia  Psychofizyczne-JOGA pod kierunkiem prof.Szopy. Posiada certyfikat dyplomowanego nauczyciela Jogi Iyengara w stopniu Intermediate Junior II( Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara PSJI, którego jest członkiem ). Swoją jogiczną drogę rozpoczęła u boku Romka Grzeszykowskiego, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą Iyengara w Polsce.Cały czas z pasją kontynuuje swoje kształcenie biorąc udział w licznych warsztatach organizowanych przez znakomitych nauczycieli jogi z Polski i zagranicy Szkoli się w Polsce i na świecie. Ma prawdziwy dar nauczania Jogi. Serdecznie zapraszamy na Jogę 2  do Marty w piątki o godz 20.00 ( grupa zaawansowana).

Bożena Ceret
Wspaniała instruktorka i wielka miłośniczka fitnessu. Uwielbia ruch, bo ruch to życie!!! Jej wrodzony optymizm potrafi zmotywować do naprawdę ciężkiej pracy, a największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie i uśmiech klientów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych warsztatach, konwencjach fitness i szkoleniach min: ( IFFA Licencja B i C, OM Basic Step, OM Fitness Fight Kick, Reebok Step I , II , Reebok Master Step, IFFA Step Special, Pilates Maty I,Stretching,Zdrowy Kręgosłup, Advaced&Functional Workout, Aktywny senior, IFFA Ovoball, Forma w Ciąży, Fit Ball, i wiele, innych). Obecnie rozwija swój warsztat pracy w kierunku profilaktyki wad kręgosłupa. Wspaniale prowadzi zajęcia wzmacniające, treningi funkcjonalne oraz zdrowy kręgosłup i stretching. Zaprasza na swoje zajęcia w każdy wtorek 20.15

 Martyna Szataniak

 Martyna to nasz wulkan energii i optymizmu!!!  Jest wieloletnią tancerką Zespołu Pieśni i Tańca Łódz-  sercem i duszą związana z tym zespołem już od 6 roku życia.,,Taniec ludowy to jedna z moich największych pasji,, – mówi Martyna. Swoją pasję do tańca i ruchu połączyła z pracą instruktora fitness i Zumby. Od 2009 roku jest licencjonowanym Instruktorem Fitness, od 2010 roku- Instruktorem Zumby. Uczestniczka wielu konwencji fitness, zumby i tańca w Polsce i na świecie( np. Zumba Convent w Pradze). Zajęcia Martyny to wspaniała zabawa, moc pozytywnych energii i humoru. W szczególny sposób nawiązuje kontakt z grupą i integruje uczestników. Uwielbia również Jogę i jazdę konną ( uczestniczka zawodów, odznaka jeździecka). Zapraszamy na zajęcia Martyny: w pon 20.15

Małgorzata Haligowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie na kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalność Gimnastyka Korekcyjno-Kompensacyjna. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ukończyła także liczne szkolenia z zakresu Pilates Balance, Zdrowy Kręgosłup, Aktywny Senior. Nadal rozwija swój warsztat instruktorski u doświadczonych szkoleniowców uczestnicząc w licznych konwencjach i warsztatach fitness. Posiada certyfikat z biomasażu i rehabilitacji. W swojej pracy najbardziej ceni profesjonalizm, zaangażowanie, jakość i bezpieczeństwo.  Zwraca szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Zaraża pozytywną energią i śmiechem. Jest pasjonatką licznych sportów amatorskich. Uwielbia jazdę na rowerze, szaleństwo na łyżwach oraz grę w piłkę siatkową i koszykową. Uśmiechnięta i zawsze życzliwa dla innych.

Anna
Z wykształcenia jest historykiem sztuki,  doktorantką na UKSW w Warszawie, posiada uprawnienia pedagogiczne. Obok sztuki jej ogromną pasją jest sport oraz wszelkie formy rekreacji ruchowej, dlatego ukończyła również Dziennikarstwo Sportowe w warszawskiej AWF, a w roku 2011 zdobyła kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć Pilates, ukończone szkolenia: Pilates, głęboka stabilizacja kręgosłupa, Reebok Balance Pilates, Szkoła Kręgosłupa (szkolenie z metodyki zajęć zdrowego kręgosłupa). Ponadto jest instruktorem zajęć TMT (Total Muscle Training)  i Speed -up. związana z naszym klubem już od wielu lat: najpierw jako stała uczestniczka zajęć a od ponad 7 lat jako instruktorka. W czasie wolnym uwielbia jeździć na łyżwach, jest ogromną fanką łyżwiarstwa figurowego, które łączy w sobie jej największe pasje: sztukę i sport. Zajęcia Ani są prowadzone w przemiłej atmosferze, zawsze na bardzo wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem !!! Zapraszamy do Ani na Pilates + stretching w piątki o godz 19.00.

Wiola Szymaniak

Wiola to prawdziwa miłośniczka tańca. Odkąd pamięta taniec był jej największa pasją. Wiele lat była związana z grupą tańca nowoczesnego. Fitness stał się uzupełnieniem tanecznej pasji i dał możliwość dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi ludźmi. Prowadzi liczne warsztaty taneczne  dla kobiet, np SEXY DANCE. Jej choreografie są piękne i bardzo kobiece. Jest wspaniałą instruktorką ZUMBY: zumbatomic, zumba sentao, oraz zumba – toning oraz doświadczoną instruktorką fitness:prowadzi zajęcia step, ABT, tbc, power bar, stretching, Wiola jest od wielu lat związana z naszym klubem.  Jest  naszym tanecznym wulkanem i zaraża pozytywną energią!!!  Prowadzi grupę Zumby  we wtorki godz  21.05 oraz cyklicznie weekendowe warsztaty taneczne. Zapraszamy na taneczne lekcje !!!

Urszula Uczciwek – wizytówka w trakcie realizacji

Marta Chmielewska- wizytówka w trakcie realizacji