Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
FITNESS KLUB PIASTÓW

Od  2013 r serdecznie zapraszamy do naszego nowego klubu Fitness  w Piastowie: Osiedle Rezydencja Kościuszki ul.Wybickiego 1 lok.U2. Jest to dodatkowa, najnowsza lokalizacja Fitness Centrum  PASJA. Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesny obiekt z profesjonalną salą fitness z lustrami, nagłośnieniem i sportową podłogą z amortyzacją. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz zajęć grupowych z wykorzystaniem licznych sprzętów do ćwiczeń najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań aby wszyscy klienci czuli się wyjątkowo dobrze w  naszym klubie, byli objęci indywidualną uwagą i wychodzili zawsze zadowoleni z zajęć. Wyróżnia nas profesjonalizm i pasja z jaką prowadzimy zajęcia.   Czeka na Was ogromna ilość  fantastycznych zajęć  oraz wspaniali, bardzo wysoko wykwalifikowani instruktorzy fitness. Zapraszamy między innymi na zajęcia poranne i popołudniowe aż do późnych godzin wieczornych. Obecnie oferujemy udział w zajęciach : Pilates, Zdrowy kręgosłup, Step &Shape, TBC Functional, Body Shape, Treningi Obwodowe, Deep-Work, Zumba, Joga Kręgosłupa, Organizujemy weekendowe warsztaty fitness typu: Joga, warsztaty taneczne i maratony Zumby. Stale wzbogacamy naszą ofertę  i powiększamy grafik zajęć. Dodatkowo na wszystkie nasze kluby obowiązuje jeden karnet: Możesz ćwiczyć zarówno w klubie w Piastowie jak i w Pruszkowie na ten sam karnet w jednej cenie. Honorujemy karty sportowe firmy: Benefit Systems, Fit Profit, Fit Sport , Ok System. Serdecznie zapraszamy.

FITNESS KLUB PRUSZKÓW

Fitness Centrum PASJA w Pruszkowie działa od 2004 r na terenie Miejskiej Krytej Pływalni KAPRY ( II piętro ). Zapraszamy tu na zajęcia wszystkich pasjonatów fitness którzy cenią sobie kameralną atmosferę i treningi w małych grupach pod okiem naprawdę doskonale wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów rozbudowaliśmy ofertę zajęć typu MIND&BODY. Znajdziecie  tu zatem Państwo bardzo dużą ilość zajęć Pilates, Zdrowy kręgosłup oraz Jogę Kręgosłupa. Dodatkowo Tbc Functional oraz tak uwielbianą przez Was Zumbę.  Zajęcia odbywają się w  klimatyzowanej, niedużej sali z lustrami, z profesjonalnym nagłośnieniem, z wykorzystaniem licznych przyrządów do ćwiczeń typu: taśmy, hantelki, rollery( wałki) Pilates, piłeczki 26 cm easy ball, duże piłki body ball, piłki eliptyczne- ovoball, ciężarki na nogi, stepy Reebok, obręcze Pilates, maty, kostki i paski do Jogi. Zatrudniamy tylko doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską która stale podnosi swoje kwalifikacje i prowadzi zajęcia z pasją. Zachęcamy wszystkie osoby początkujące, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fitnessem, aby śmiało dołączały do  grup !!! Nasi instruktorzy chętnie obejmą Was opieką i wprowadzą w bezpieczny sposób w treningi fitness, tak aby zajęcia były dla  Was miłe, ciekawe, dopasowane do indywidualnych możliwości a przede wszystkim przynosiły  korzyści zdrowotne. Honorujemy karty sportowe firmy Benefit Systems, Fit Profit, Fit Sport i Ok system. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć.
Wszystkich Klientów naszego klubu zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty usług dodatkowych dostępnych na terenie Pływalni. Do Państwa dyspozycji na terenie kompleksu sportowego pozostaje: basen sportowy i rekreacyjny, jacuzzi, sauny, centrum nurkowania, gabinet masażu, sklep sportowy, kawiarnia i pizzeria ( na II piętrze), salon kosmetyczny oraz boiska do siatkówki plażowej i plac zabaw dla dzieci na zewnętrznym terenie pływalni.