Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
STUDIO PASJA

Studio Fitness Centrum Pasja działa na rynku od 2004 r. Od kilkunastu lat promujemy zdrowy tryb życia, prowadzimy zajęcia  grupowe i indywidualne, dzielimy się z Wami naszą pasją którą jest  Joga, gimnastyka i fitness. Obecnie serdecznie zapraszamy do naszego kameralnego studia i szkoły jogi Pasja w Piastowie: Osiedle Rezydencja Kościuszki ul.Wybickiego 1 lok.U2.
Przygotowaliśmy dla Państwa kameralne ,  bardzo dobrze wyposażone studio gimnastyki. Oferujemy  szeroki wachlarz zajęć grupowych i indywidualnych.  Zajęcia grupowe prowadzimy w bardzo małych  zaledwie kilku lub kilkunastoosobowych grupach.
Nasz główny profil to zajęcia terapeutyczne – oparte na profilaktyce wad kręgosłupa i pracy z oddechem, takie jak  Joga i relaksacja, Yin joga, Vinyasa Joga, Pilates, Jogalates, zdrowy kręgosłup i stretching , BODYART.
Nasza główna działalność opiera się na terapii ruchem i organizowaniu grupowych zajęć Jogi  i gimnastyki kręgosłupa dla dorosłych w tym kursów i  warsztatów tematycznych. Pasja to studio dobrego ruchu. Organizujemy zajęcia dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Gorąco zapraszamy wszystkich chcących zadbać poprzez ruch i aktywność  o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dokładamy wszelkich starań aby wszyscy klienci czuli się wyjątkowo dobrze, byli objęci indywidualną uwagą i wychodzili zawsze zadowoleni z zajęć w Pasji. Wyróżnia nas profesjonalizm , kilkunastoletnie doświadczenie i pasja z jaką prowadzimy zajęcia. Czeka na Was bogata oferta zajęć grupowych i treningów indywidualnych  oraz wspaniali, bardzo wysoko wykwalifikowani instruktorzy, nauczyciele. Każdy znajdzie coś  dla siebie . Oferujemy zajęcia grupowe poranne i popołudniowe aż do późnych godzin wieczornych. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach prozdrowotnych: Pilates, BODYART, Zdrowy kręgosłup, Joga, Jogalates,  stretching powięziowy i Relaksacje. W weekendy organizujemy warsztaty rozwojowe,  typu: Joga przeciwbólowa, Joga flow&slow, Joga dla bioder, Joga Nidra- głęboką Relaksacja, Wieczorne relaksacje w dźwiękach mis i gongów tybetańskich. Stale wzbogacamy naszą ofertę.

Studio Pasja to również kameralna profesjonalnie wyposażona przestrzeń  na wynajem , idealna na organizację szkoleń, kursów, warsztatów rozwojowych.
Serdecznie zapraszamy również na treningi personalne. Dopasujemy dla Ciebie indywidualny plan treningowy. Zmodyfikujemy ćwiczenia pod kątem Twojego stanu zdrowia, indywidualnych oczekiwań i możliwość.  Serdecznie zapraszamy.