Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
Aktualności
10.12.2018
ZAPISY NA ZAJĘCIA ZUMBA W CZWARTKI 21.10

Ruszyły zapisy do nowej grupy ZUMBA w czwartki 21.10- z  ULĄ !!! Przy zebraniu się min 8 os chętnych zajęcia Piloxing zostaną od stycznia zamienione na Zumbę.  Planowany start zajęć od 3 stycznia. Serdecznie zapraszamy

19.11.2018
Mikołajkowy Maraton Fitness i spotkanie świąteczne klubowiczów

PFC_plakat mikolajkowy

Serdecznie zapraszamy klubowiczów na Mikołajkowy Maraton Fitness który odbędzie się dnia 8 grudnia ( sobota) o godz 11.00 w naszym klubie. Wstęp  na wszystkie zajęcia tylko 35 zł. Gwarantujemy Wam  kilka wspaniałych lekcji fitness, mnóstwo spalonych kalorii, świąteczną atmosferę, liczne wspaniałe niespodzianki i losowanie nagród. Dodatkowo: bezpłatne badanie i analizy składu ciała, konsultacje z trenerami oraz Świąteczny poczęstunek. Sponsorami naszej imprezy są: Benefit systems, OSHEE, oraz Fitness Centrum Pasja. Mile widziane wszelkie Mikołajkowe akcenty w ubiorze: czapy mikołajkowe, czerwone koszulki.

Plan lekcji fitness: 11.00 ZUMBA ( Martyna I Wiola) 11.50: PILOXING ( Ula) 12.25 Step + SHAPE ( Marzenka) 13.10 bodyART ( Kasia) 14.00 STRETCHING POWIĘZI = ROLOWANIE ( piłki i wałki)

Zapisy w recepcji klubu: wstęp 35 zł cały  Maraton lub 10 zł wybrana jedna lekcja ( konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc).

Na Maraton nie honorujemy kart sportowych.

Spotkanie Świąteczne – 8 grudnia godz 15.00 –po zakończeniu maratonu zapraszamy wszystkich klubowiczów na Świąteczne spotkanie i poczęstunek który rozpoczniemy około godziny 15.00. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w klubie. Jest to okazja aby spędzić razem trochę czasu w innej formie, spokojnie porozmawiać i poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Nawet jeśli nie bierzecie udziału w Maratonie – w lekcjach fitness – zapraszamy serdecznie; przyjdźcie do nas tylko na spotkanie Mikołajkowe .Serdecznie zapraszamy:)

 

19.11.2018
core & stretching- nowa grupa czwartki 19.15

Od 6 grudnia otwieramy nową grupę zajęć CORE & stretching – czwartki 19.15. Są to spokojne zajęcia skierowane do wszystkich. Lekcja podczas której  przede wszystkich bardzo dużo się rozciągamy, przywracamy prawidłowe zakresy ruchów stawów i mięśni, zdejmujemy z naszego ciała zbędne napięcia.  Dodatkowo wzmacniamy osłabione mięśnie środka-głębokie mięśnie brzucha  i wszystkie mięśnie stabilizujące nasze ciało. Przeciwdziałamy bólom pleców, bioder i niwelujemy skutki długotrwałego siedzenia. Lekcja z rodziny BODY& MIND – czyli coś dla ciała i  Twojego dobrego samopoczucia. Po zajęciach czujemy się zrelaksowani, przyjemnie rozciągnięci. Znikają  nadmierne napięcia. Zapraszamy serdecznie. Zajęcia prowadzi Marzena Kostyk. Ruszyły zapisy w recepcji klubu: 502-829-008 mail: fcpasja@wp.pl

08.11.2018
bodyART – nowy trening w klubie Pasja

Serdecznie zapraszamy od 6 listopada na fantastyczny trening siły i świadomości bodyART. Ruszyły nowe grupy: wtorki 18.15, środy 17.15 i piatki 9.00. Prosimy o wcześniejsze rezerwacje miejsc: 502-829-008

21.10.2018
NOWA GRUPA PILATES + STRETCHING PIĄTKI 19.00

Od 26 października serdecznie zapraszamy do nowej grupy Pilates + stretching w piątki o godz 19.00. Zajęcia poprowadzi Ania. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc w grupie: tel 502-829-008, mail: fcpasja@wp.pl. Do zobaczenia już w najbliższy piątek:)

02.10.2018
bodyART – od listopada 2018 w FITNESS CENTRUM PASJA !!!

NOWOŚĆ W NASZYM KLUBIE: bodyART to holistyczny,funkcjonalny trening całego ciała z grupy treningów Body&Mind. Funkcjonalny gdyż dotyka wszystkich grup mięśniowych i kierunków ruchów ciała człowieka. Jest zarówno statyczny jak i dynamiczny. Oparty jest na filozofii medycyny chińskiej. JEST TRENINGIEM XXI WIEKU. ZASKAKUJE ZAWSZE POZYTYWNIE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!  To nowy sposób na odstresowywanie się i poprawianie siły i stabilności swojego ciała. JEST TRENINGIEM TERAPEUTYCZNYM, PROZDROWOTNYM . Skierowany do osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Od listopada w naszym klubie Fitness Centrum Pasja. Ruszyły już zapisy do pierwszej grupy porannej w pt o godz 9.00 i popołudniowej wtorki 18.15 .

Zapraszamy

31.08.2018
START ZAJĘĆ ANIMAL FLOW, PILOXING, CORE & STRETCHING

Już w przyszłym tygodniu uruchamiamy kolejne zajęcia: serdecznie zapraszamy na zajęcia CORE &STRETCHING – zajęcia dla wszystkich początkujący i zaawansowani w środy na godz 21.15 ( start zajęć od 26.09 ), ANIMAL FLOW – GRUPA POCZĄTKUJĄCA soboty godz.11.00 ( start od 29.09) oraz PILOXING – ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH POCZĄTKUJACY I ZAAWANSOWANI  czwartki godz 21.10 ( start od 4.10). Są jeszcze  wolne miejsca. Zapraszamy do rezerwacji miejsc tel 502-829-008.

23.08.2018
NABÓR DO NOWEJ GRUPY ANIMAL FLOW

Ruszyły zapisy do nowej grupy ANIMAL FLOW. Wszystkich zainteresowanych serdecznie prosimy o zgłoszenia w recepcji klubu. Planowany start zajęć pod koniec września. Termin soboty godz 11.00. Prowadząca zajęcia DOROTA TRACZ – dyplomowana instruktorka Animal Flow level 2 ( pierwsza kobieta w Polsce która zdobyła level 2 tej innowacyjnej formy zajęć, jedna z 4 kobiet instruktorek w naszym kraju !!! ) .

14.02.2018
Warsztaty JOGA DLA BIODER

Dnia 3 marca o godz 11.00 odbędą się 2 godzinne warsztaty pogłębionej praktyki: JOGA DLA BIODER. Warsztaty są skierowane do osób które znają już podstawy Jogi, ćwiczą minimum pół roku i chcą pogłębić swoją praktykę. Warsztat ten dedykujemy biodrom. W jodze uważa się, że stanowią one centrum, w którym odkładają się negatywne emocje.Dlatego uwalnianie i otwieranie bioder jest tak ważne. Do tego w czasach, kiedy siedzimy na potęgę warto zadbać nie tyle o zwiększenie zakresów, co o ruchomość tego stawu, wszak kulisty…zatem i pozycje stojące otwierające biodra i siedzące i lekkie wygięcia. Serdecznie zapraszamy. Prowadząca warsztaty: Dyplomowana Nauczycielka Jogi z wieloletnim doświadczeniem: Marta Janiec. Koszt: klubowicze 35 zł , osoby z poza klubu 40 zł. Gwarancją miejsca jest wpłata do 24 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy w recepcji klubu:)

27.12.2017
ZMIANY W KLUBIE PASJA

Od stycznia 2018 serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów na zajęcia tylko do jednej lokalizacji klubu w Piastowie: Fitness Centrum Pasja ul.Wybickiego 1 lok U2. Klub Pasja nie działa już na terenie Pływalni Kapry w Pruszkowie.

03.12.2017
MIKOŁAJKI 2017

W tym roku MIKOŁAJKI w naszych klubach świętujemy cały tydzień!!! Do każdego karnetu zakupionego w dniach od 4-9 grudnia rozdajemy klubowy kubek w prezencie:) Do wyboru jest kilka pięknych wzorów. Znajdzie się coś dla miłośników fitnessu jaki i Jogi. Taki karnet może być też wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby !!!

26.10.2017
DOPŁATY DO ZAJĘĆ JOGA

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW MULTIKATNETU OK SYSTEM. Wszystkie zajęcia Jogi w klubie w Piastowie są objęte dopłatą + 15 zł  Użytkownicy MULTIKARNETU OK SYSTEM mogą skorzystać z zajęć Jogi wysyłając SMS na oddzielny nr przypisany usłudze JOGA i wpłacając kwotę dopłaty gotówką w recepcji klubu przed rozpoczęciem zajęć!!! Usługa jest dostępna tyko po dokonaniu dopłaty w pełnej wysokości. Wysokość dopłaty jest widoczna każdorazowo przy weryfikacji wejścia w treści SMS).

11.10.2017
ZAMIANA ZASAD ODWOŁYWANIA ZAJĘĆ

Uprzejmie informujemy iż od 1 listopada 2017 r obowiązywać będą nowe zasady odwoływania zarezerwowanych zajęć. Wszystkie zajęcia należy odwoływać najpóźniej dzień wcześniej przed zaplanowanym treningiem. Informację taką prosimy wysyłać w formie sms lub mailem, podając imię i nazwisko i godzinę zarezerwowanych zajęć lub zgłaszając osobiście w recepcji klubu. Wysłanie informacji  gwarantuje pisemne potwierdzenie odwołania :) Odwołanie zajęć w późniejszym terminie powoduje automatyczną stratę zajęć ( bez możliwości ich odrobienia) lub stratę wpłaconej kaucji.

21.10.2015
Koniec z akceptacją kart FIT FLEX

Uprzejmie informujemy iż od dnia 1 listopada 2015 klub w Piastowie i w Pruszkowie nie akceptuje kart  FIT FLEX.