Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
STUDIO PASJA

Studio Pasja zostało założone w  2004 r. Od dwudziestu lat promujemy zdrowy tryb życia, prowadzimy zajęcia  grupowe i indywidualne, dzielimy się z Wami naszą pasją którą jest  Pilates, Joga, gimnastyka i fitness. Obecnie serdecznie zapraszamy do naszej kameralnej przestrzeni w Piastowie : do  studia Jogi i Pilates na Osiedlu Rezydencja Kościuszki ul.Wybickiego 1 lok.U2.
Przygotowaliśmy dla Państwa butikowe , wspaniale wyposażone studio ćwiczeń. Oferujemy  szeroki wachlarz zajęć grupowych oraz warsztaty rozwojowe.  Zajęcia grupowe prowadzimy w małych  zaledwie kilku lub kilkunastoosobowych grupach.
Nasz główny profil to zajęcia redukujące stres i działające terapeutycznie na kręgosłup.  Lekcje oparte na profilaktyce wad kręgosłupa i  pracy z oddechem  takie jak  Joga kręgosłupa, Joga  ogólna, Yin joga, Vinyasa Joga, relaksacje, Pilates, Jogalates, zdrowy kręgosłup i stretching , BODYART.
Nasza główna działalność opiera się na terapii ruchem i organizowaniu zajęć Jogi  i gimnastyki kręgosłupa dla dorosłych w tym organizowaniem dodatkowych wydarzeń takich jak warsztaty jogi, warsztaty relaksacji, relaksacje w dźwiękach  mis i gongów, warsztaty rozwojowe. Pasja to wyjątkowe miejsce i studio dobrego ruchu. Organizujemy zajęcia dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy wszystkich chcących zadbać o swój kręgosłup oraz zdrowie i dobre samopoczucie.  Dokładamy wszelkich starań aby wszyscy klienci czuli się tu wyjątkowo dobrze, byli objęci indywidualną uwagą i wychodzili zawsze zadowoleni i zaopiekowani. Wyróżnia nas profesjonalizm , dwudziestoletnie  doświadczenie  i prawdziwa pasja z jaką od lat prowadzimy zajęcia. Czeka na Was miła atmosfera, bogata oferta zajęć grupowych i treningów indywidualnych  oraz wspaniali, bardzo wysoko wykwalifikowani instruktorzy, nauczyciele. Przygotowaliśmy dla Was zajęcia poranne i popołudniowe aż do późnych godzin wieczornych. W weekendy organizujemy dodatkowe warsztaty typu: Joga przeciwbólowa, Joga flow&slow, Joga dla bioder, Joga Nidra, warsztaty rozwojowe ,Wieczorne relaksacje w dźwiękach mis i gongów tybetańskich.

Studio Pasja to również bardzo ładna i  profesjonalnie wyposażona przestrzeń  na wynajem,  idealna na organizację kameralnych szkoleń, spotkań, kursów, warsztatów rozwojowych.
Do zobaczenia na macie 🙂