Pasja Fitness
facebook
logo pasja
FITNESS CENTRUM
Instruktorzy/nauczyciele

Katarzyna Pieńkos
Witaj – nazywam się Kasia i jestem założycielką Studia Fitness Centrum Pasja ( 2004 r). Interesuję się terapią ruchem , terapią jogą i kocham pracę z ludźmi. Od ponad 20-tu  lat prowadzę między innymi zajęcia pilates i  różne formy  fitness a od kilku lat zajęcia  różnych stylów jogi oraz  relaksacje.  Stale z ogromną pasją dokształcam się w tym kierunku. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Z wykształcenia jestem między innymi :mgr Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa, absolwentką podyplomowych studiów Joga i Relaksacja na wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie, Instruktorką fitness od 2001 r, Instruktorką  Pilates, nauczycielką Hatha JOGI, Yin – jogi,  Resorativ- jogi, licencjonowany Instruktor treningu BODYART ( level 2), Instruktor JOGI dla dzieci, instruktor TMT, Instruktor zajęć dla kobiet w ciąży, Instruktor Reebok Step , Reebok Body Ball , Reebok Flexible Strength ( Fitness Joga). Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness, warsztatów i szkoleń w najlepszych szkołach fitness. Ukończyłam dodatkowe szkolenia dotyczące schorzeń kręgosłupa, wad postawy, mięśni dna miednicy,  szkolenia  z zakresu rozciągnia powięzi, rollownia,  szkolenia Pilates:  m.in: MAT I MAT II Pilates, Pilates Equipment ( taśmy, piłki, rollery, circle) , Pilates Reformer i Wunda Chair oraz,: Step, Stretching , Stretching Powięzi, Zdrowy Kręgosłup. Ovo Ball, Trening Funkcjonalny , Trening Interwałowy IFFA i Reebok University, Mobility, Mięśnie Dna Miednicy, warsztaty TRE, warsztaty oddechowe Jogi , warsztaty anatomii Jogi, warsztaty i szkolenia  sprzętowe Pilates,stabilizacja , rozciąganie, zdrowe plecy. Swoją pasję do aktywności fizycznej kształtuję od dzieciństwa, dawniej byłam związana z tańcem nowoczesnym, współczesnym i towarzyskim. Stworzyłam to miejsce – kameralne studio Pasja – aby móc dzielić się  i pomagać Ci dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje i czerpię wiedzę od wielu wybitnych nauczycieli z Polski i zza granicy. Wiem że aby nauczać innych najpierw trzeba uczyć cały czas siebie samego, nieustannie się rozwijać. Założyłam w 2004 roku studio  Pasja ( Fitness Centrum Pasja) z prawdziwej miłości do ruchu, Jogi,  fitnessu i chęci dzielenia się swoją pasją i wiedzą z innymi ludźmi, pomaganiu im w pogłębianiu świadomości ciała i leczenia  ruchem. Obecnie najbliższe mojemu sercu są zajęcia i formy pracy które podnoszą świadomość ciała i umysłu: BODY&MIND, które wspaniale redukują stres i leczą kręgosłup:( z ukierunkowaniem na profilaktykę i terapię m.in wad kręgosłupa i pozbywaniem się zbędnych napięć z ciała i uczące prawidłowego oddechu) takie jak JOGA, BODYART, Zdrowy Kręgosłup ,Stretching, Pilates, Relaksacja. Zapraszam Cię serdecznie na zajęcia:- obejmę Cię indywidualną uwagą, nauczę świadomości ciała i metod redukcji stresu, zwrócę uwagę na prawidłowy oddech. Prowadzę zajęcia grupowe i lekcje indywidualne. Do zobaczenia w STUDIO PASJA.

Marzena Kostyk
Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej z kilkunastoletnim stażem pracy ze specjalnością fitness. Ukończyła liczne dodatkowe szkolenia w najbardziej prestiżowych szkołach fitness w Polsce:w tym między innymi w Reebok University – Pilates, Balance Pilates, Reebok Total Body, Martial Arts, Reebok Cross Training,  w IFFA: Step I, Pofesional Step IFFA Wzmacnianie, Power Dumbell ( Sztanga),Dance Aerobic oraz Funkcjonal Training. Marzenka stale rozwija swój warsztat instruktorski u doświadczonych szkoleniowców, a także uczestnicząc w licznych konwencjach i międzynarodowych warsztatach szkoleniowych fitness. Dodatkowo jest wykwalifikowanym dietetykiem a swoją wiedzę pogłębia na  szkoleniach dietetycznych takich jak: Dietetyka i suplementacja, I i II, Dietetyka kliniczna, Dietetyka kliniczna w sporcie. W swojej pracy najbardziej ceni i zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę, jakość i bezpieczeństwo zajęć. Jest prawdziwą pasjonatką sportu amatorskiego oraz wszelkich form aktywności ruchowej. Uwielbia biegi, piłkę siatkową , sztuki walki, żeglarstwo. Marzenka jest bardzo ciepłą i żywiołową osobą o dużym temperamencie!!! Jej lekcje to naprawdę profesjonalne, intensywne treningi z dużą dawką pozytywnej energii !!!

Dorota Tracz
Instruktor fitness z wieloletnim stażem i bardzo bogatym doświadczeniem!!! Absolwentka AWF oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Miłością do sportu zaraziła się od najmłodszych lat uprawiając akrobatykę sportową. Pierwsza kobieta w Polsce która zdobyła level 2 ANIMAL FLOW !!! Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i zajęciach typu Body & Mind. Swój warsztat pracy doskonaliła w wielu renomowanych szkołach fitness (m.in.: REEBOK UNIVERSITY, OPEN MIND, IFAA). Jest dyplomowanym trenerem deepWork ,BODYART ( level 2), Pilates, International FACT instruktor, instruktor treningu funkcjonalnego na stepie Alessandro Muo ,wieloletnim dyplomowanym i doświadczonym  instruktorem zajęć: PILATES, Zdrowy Kręgosłup, Step, Treningi funkcjonalne. Legitymuje się dyplomem APF INSTRUKTOR zdobytym w prestiżowej szkole INKA SZYMAŃSKI FITNESS SCHOOL.  Jej wieloletnie doświadczenie jako instruktor fitness i nauczyciel wf wykorzystała do stworzenia autorskiego programu FITNESSINSPIRATION tworząc warsztaty, szkolenia, które mają za zadanie rozwijać umiejętności i inspirować nauczycieli wf. Kompilacja profesjonalizmu, zaangażowania, kreatywności oraz wysokie kwalifikacje sprawiają , że na jej zajęciach zawsze zagwarantowany jest wysoki poziom . Jej fantastyczne podejście do uczestników sprawia, że poczujecie się Państwo bardzo swobodnie a zarazem będziecie mieli pewność ,że jesteście w najlepszych „rękach”. Na zajęciach spotkacie się z wyjątkową atmosferą, pełną pozytywnych wibracji .

Marta Janiec

Doświadczona wieloletnia nauczycielka Jogi. Posiada uprawnienia państwowe Ministra Sportu i Turystyki do prowadzenia Jogi, ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness Ćwiczenia  Psychofizyczne-JOGA pod kierunkiem prof.Szopy. Posiada certyfikat dyplomowanego nauczyciela Jogi Iyengara w stopniu Intermediate Junior II( Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara PSJI, którego jest członkiem ). Swoją jogiczną drogę rozpoczęła u boku Romka Grzeszykowskiego, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą Iyengara w Polsce.Cały czas z pasją kontynuuje swoje kształcenie biorąc udział w licznych warsztatach organizowanych przez znakomitych nauczycieli jogi z Polski i zagranicy Szkoli się w Polsce i na świecie. Ma prawdziwy dar nauczania Jogi. Serdecznie zapraszamy na Jogę 2  do Marty w piątki  ( grupa zaawansowana).

Ania Jastrzębska – Wróblewska
Z wykształcenia jest historykiem sztuki,  doktorantką na UKSW w Warszawie, posiada uprawnienia pedagogiczne. Obok sztuki jej ogromną pasją jest sport oraz wszelkie formy rekreacji ruchowej, dlatego ukończyła również Dziennikarstwo Sportowe w warszawskiej AWF, a w roku 2011 zdobyła kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć Pilates,zdrowe plecy, rozciąganie i  ukończone liczne szkolenia: Pilates na matach,Pilates z małym sprzętem, głęboka stabilizacja kręgosłupa, Reebok Balance Pilates, Szkoła Kręgosłupa (szkolenie z metodyki zajęć zdrowego kręgosłupa). Ponadto jest instruktorem zajęć TMT (Total Muscle Training)  i Speed -up. związana z naszym studiem już od wielu lat: najpierw jako stała uczestniczka zajęć a od ponad 10 lat jako instruktorka. W czasie wolnym uwielbia jeździć na łyżwach, jest ogromną fanką łyżwiarstwa figurowego, które łączy w sobie jej największe pasje: sztukę i sport. Zajęcia Ani są prowadzone w przemiłej atmosferze, zawsze na bardzo wysokim poziomie i z ogromnym zaangażowaniem !!!

Daria Armańska 

Dyplomowana nauczycielka VINYASA JOGA – RYT 200. Daria praktykuje różne style jogi od lat ale to właśnie vinyasa joga trafiła do jej serca najbardziej ze względu na jej dynamiczność i różnorodność. Z wykształcenia jest krytyczką literacką oraz indolożką . ,,Staram się aby prowadzone przeze mnie zajęcia były kreatywne, urozmaicone i dopasowane do oczekiwań grupy.Wplatam w nie różne nurty oraz wykorzystuję wiedzę z zakresu teorii jogi, ajurwedy i indyjskich systemów filozoficznych. Najważniejszym celem praktyki jogi jest dla mnie uważność, którą rozumiem jako rozwijanie umiejętności słuchania siebie  bycia w swoim ciele.,,. Z całego serca zapraszamy na zajęcia VINYASA JOGA w czwartki na godzinę 20.15.

Katarzyna Jaguścik 

Dyplomowana nauczycielka Hatha i Vinyasa Jogi ( kurs nauczycielski TYT 200 ). Z wykształcenia Kasia jest również technologiem żywienia a prywatnie mamą dwójki dzieci 🙂  Bardzo kocha naturę i uwielbia fotografować. Kasia to przesympatyczna bardzo ciepła , serdeczna osoba która całym sercem czuje i rozumie jogę oraz ma  ogromy dar do  jej nauczania. Obecnie zaprasza na swoje lekcje w poniedziałki na godzinę 19.15. ,, Joga pojawiła się w moim życiu, gdy byłam na urlopie macierzyńskim. Trudy macierzyństwa sprawiły, że szukałam sposobów by podładować baterie. I wtedy trafiłam na praktykę jogi. Od tamtej pory regularnie praktykuję. Joga odmieniła moje życie, wprowadziła do niego spokój i równowagę. Lubię praktykę, w której ciało płynie z oddechem a umysł odpuszcza…. Joga to dla mnie świadoma praca ze sobą ku sobie, której efekty zauważam także poza matą:) Ukończyłam kurs RYT 200 – Hatha/Vinyasa Yoga w Międzynarodowej Szkole Jogi i Ruchu 5 Elements. Od tego momentu cały czas poszerzam swoją wiedzę. Mój ulubiony styl jogi to vinyasa,,